Films in de bioscoop · Films binnenkort in de bioscoop
FULLTV Nederland Films

De gratis online film gids.

ASTERIX EN DE VIKINGEN (2006) - Nederlandse film online kijken

Online Kijken Film

Nederlandse films online

Film 2006

Asterix en de vikingen

ORIGINELE TITEL
GEDOWNLOAD: 904 keren

Astérix et les Vikings

HD film
Asterix en de vikingen gratis
3/5
Waardering filmWaardering filmWaardering filmWaardering filmWaardering film
Mijn cijfer 7079 stemmen
Frans gesproken · 2006 ( FR-DK ) · Animatie, Avonturen, Komedie · AL · 78 minuten de full HD-film
MOVIE SYNOPSIS - Wat is de geschiedenis van "Asterix en de vikingen"?

Asterix en de vikingen online kijken - Het Gallische dorpje ontvangt naar Hippix, neef van de chef, die aan de missie van Asterix en Obelix heeft toevertrouwd worden een made man en recht. Maar, ondanks zijn air van superioriteit, deze tiener van Lutetia is niets meer dan een beruchte lafaard, en opleiding van schok die ondergaan het lijkt niet dat het zal veel dingen veranderen. Ondertussen, de Vikingen landde in Gallië bereid op zoek naar een "kampioen van angst» heeft als hun goochelaar, heeft beloofd zal zitten kundig voor leren ze om te vliegen, sindsdien, volgens hem, «angst geeft vleugels». De ontvoering van de Vikingen die Hippix is ontketend toen de ramp. Asterix en Obelix moet het bijna onmogelijk maken om het te vinden. Terwijl ze naar het verre noorden op zoek naar zijn jonge protege, zulks men gooien, kunnen die heeft zijn betrokken bij een beruchte perceel, tegen hun wil bekend om de prachtige en onverschrokken Abba en realiseert zich dat de liefde hebben hetzelfde effect als een punch. Alle een botsing van culturen! U kunt Asterix en de vikingen kijken in de TV-kabel of bioscopen met originele audio in taal Frans. Gezien op HBO, première in de bioscoop in 2006 (beste films 2006, beschikbaar uit 2006). De DVD en Blu-Ray editie van full film werd verkocht enige tijd na de officiële release in Nederlandse bioscopen en bioscopen in Amsterdam.

ACTEURS Asterix en de vikingen (2006)

Cast: Roger Carel, Lorànt Deutsch, Sara Forestier, Jacques Frantz, Pierre Palmade, Pierre Tchernia, Bernard Alane, Marc Alfos, Jules Azem, Patrick Borg, Philippe Catoire, Bruno Dubernat, Luc Florian, Stéphane Fourreau, Marion Game en Vincent Grass.

MOVIE REVIEW online

Goed, doet het werk van onderhoudend. Het verhaal is interessant.

REGISSEUR KIJKWIJZER

Gemaakt door Stefan Fjeldmark.

AL Alle Leeftijden kan kopen of huren deze film.

DUUR / LENGTE GENRE TV / BIOSCOOP

78 minuten

Animatie, Avonturen, Komedie

2D / HBO online

LAND BEELDFORMAAT

Frankrijk, Denemarken

Bioscoop - Full HD Widescreen Video.

Ads
MUZIEK Asterix en de vikingen

Muziek gecomponeerd door Alexandre Azaria.

SCREENWRITER Asterix en de vikingen

René Goscinny, Jean-Luc Goossens, Philip LaZebnik, Stefan Fjeldmark en Albert Uderzo.

FILMDISTRIBUTEURS in Nederlandse taal

Commerciële distributie door Mont-Blanc Distribution, WHV, Independent Films, Madman Entertainment, Universum Film (UFA), FS Film Oy, Star Entertainment, Film1, TV5 Monde, Impuls Home Entertainment, SND en Optimum Releasing.

FINANCIERING EN PRODUCTIE

Deze film werd gefinancierd en / of geproduceerd door M6 Films, Mandarin SAS, A. Film, TPS Star, M6 en 2d3D Animations.

PRODUCTIEMAATSCHAPPIJ Asterix en de vikingen

Geproduceerd door Malika Brahmi, Natalie Altmann, Andre Clavel, Anders Mastrup, Bernard Majani, Thomas Valentin, Florent Mounier, Romi Roolf en Lilian Klages.

FILM KIJKEN Asterix en de vikingen

Asterix en de vikingen streamingZoals typisch, werd de film gefilmd in high definition video (breedbeeld) en Blu-Ray met Dolby Digital. Zonder pauze, de volledige film Astérix et les Vikings heeft een geschatte lengte van 78 minuten, kan de officiële trailer worden bekeken op het web. Kijk deze gratis volledige film in taal Nederlands of in taal Frans in HBO op Internet, DVD-verhuur diensten, Video on Demand of Pay Per View.

Asterix en de vikingen (2006)
Ads

Samengevat, de compleet film Asterix en de vikingen met originele screenplay in Frans, geproduceerd in Frankrijk en Denemarken, en gepresenteerd in theaters in 2006, had een stellaire groep acteurs onder leiding van Stefan Fjeldmark. Het heeft een gemiddelde score van drie sterren in de film ranking. Deze nota is het resultaat van 7079 stemmen van gebruikers van onze gids. In filmcatalogus, ontdekt u de meest essentiële informatie van televisie films en nieuwe releases in 3D Nederlandse theaters. Elke dag zijn er nieuwe films voor u om te kiezen wat u precies wilt huren of kopen en bekijken op uw Internet-TV of LED TV.

BESTE SECUELS, REMAKES, PREQUELS EN SOORTGELIJKE FILMS
Asterix en de vikingen2006EngelsAstérix et les vikings
Astérix et les indiens1994EngelsAstérix et les indiens
Asterix en Obelix bij de Britten1986FransAstérix chez les Bretons
Asterix verovert Rome1976FransLes douze travaux d'Astérix
Police des moeurs: Les filles de Saint Tropez1987FransPolice des moeurs: Les filles de Saint Tropez

We gebruiken cookies om je de beste ervaring te bezorgen. Als u doorgaat met browsen, accepteert u het gebruik van cookies.
Privacybeleid | Okay!